CCcam Sale
CCcam Sale
CCcam Sale
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    جانشین مدیریت کل سایت HiTleR آواتار ها

ویترین مدال

تشکر از کاربر
    2,791
    تشکر 13,526 در 3,371 پست
    میزان امتیاز
    10

پیش فرض اموزش نصب انیگما2 در رسیور اسپارک برای اولین بار به زبان فارسی روان

در ابتدا من آموزش ریختن ایمیج انجیما را براتون توسط کابل شبکه (( کراس )) می گذارم آخه ، من هر چی سعی کردم که با USB این امر را انجام دهم، نتوانستم.

شما برای ریختن ایمیج اینجیما 2 باید به ترتیب مراحل زیر را انجام داده :

1- در ابتدا هر ایمیجی را که دوست داشتید را به عنوان مثال همون ایمیج های درون سایت ساپورت کننده را در ابتدا دانلود کنید.

2- در قدم بعدی شما ایمیجی را که دانلود فرمودید را باید از حالت فشرده در آورده و هر دو فایل را که با نام های uImage و e2jffs2.img هستند را درون یک فلدر ریخته و بهتره که روی دسکتاپ کامپیوترن قرار دهید.

3- حالا باید فایل Cisco TFTP Server را که براتون در همین پست ضمیمه کردم را دانلود و فایل اجرایی TFTPServer.exe را اجرا بفرمایید.

4- حال باید Ip Address شبکه را به 192.168.40.19 تغییر داده که واسه این کار ابتدا برید داخل منو Connection و بعد از اونجا روی Local Area کلیک راست و سپس گزینه Properties را انتخاب کرده و سپس روی Internet Protocol دوبار کلیک کرده و سپس اونجا IP بالا را وارد و Ok کنید.

5- برنامه TFTPServer.exe را که اجرا نمودید، سپس مطابق عکس های زیر کارها را به ترتیب انجام بدهبد.

6- حال به سراغ ریسیور رفته و ابتدا دکمه OK جلو پنل دستگاه را گرفته و سپس دستگاه را روشن نمایید، حدود 5 ثانیه بعد جلو دستگاه چنین چیزی را می نویسد = Forc که بعد از مشاهده این دست خود را از روی دکمه Ok برداشته و سپس دکمه پایین جلو پنل را زده و دوباره Ok بفرمایید تا جلو پنل کلمه Engima را مشاهده بفرمایید.

توجه :
    در این قسمت 6 حتما باید در آخر کلمه SUCC را مشاهده کنید.

7- بعد از این کار دستگاه را دوباره خاموش کنید.

8- حال دوباره دستگاه را با گرفتن دکمه OK جلو پنل روشن کرده و بعد از 5 ثانیه که کلمه Forc را مشاهده فرمودید دوباره دکمه Ok را رها کرده و حالا دکمه سمت راست را کلیک کرده.

9- در آخر دستگاه بعد از یک ثانیه شروع به آپدیت شده و بعد از حدود 5 دقیقه شما می توانید دستگاه را از برق جدا نموده و به TV خود وصل کرده و لذت پروسه ای را که انجام داده اید را ببرید.

در آخر خاطر نشان می کنم که نظر شخصی خود را در مرود این دستگاه انشا الله تا شب براتون نقل خواهم کرد ولی در نگاه اجمالی دستگاه خوبی هست نسبت به قیمتش.

من خودم الان 7800 دارم که بنظرم در خریدم کمی عجله کردم !!!!
    حالا تا شب براتون نظر شخصی خودم را نقل خواهم کرد.

در ضمن دوستان هر سوالی داشتند من در خدمت شما عزیزران هستم.

با تشکر همگی
    حامد
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 1.JPG (1.5 کیلو بایت, 15 نمایش)
    • نوع فایل: jpg 2.JPG (2.3 کیلو بایت, 17 نمایش)
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    "کوروش کبیر"

ایستاده بمیرید بهتر است تا روی زانوهایتان زندگی کنید..

2. تعداد 5 کاربر از پست سودمند HiTleR تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)